“Jūros vartai” – tai viena patraukliausių bei unikaliausių pakrantės teritorijų visame Baltijos regione. Šiuo projektu yra siekiama sugrąžinti miestui senamiesčio dalį, kuri šiuo metu yra naudojama žvejybinių laivų remontui ir kruizinių laivų priėmimui.
www.jurosvartai.lt
 
2008 11 06
Kokią Jūs matote projekto "Jūros vartai" viziją?

Šiuo metu projektas yra vystymo stadijoje ir dabar dar yra tvirtinamas specialusis planas. Minėtas specialusis yra pirmas tokios apimties ir sudėtingumo planas Lietuvoje.


2008 05 22
Kaip Jūs vertinate architektų pateiktus „Danės galerijos“ architektūrinius sprendinius?

Įgyvendindami „Jūros vartų“ projektą siekiame, kad uostamiesčiui grąžinama senamiesčio dalis taptų patraukli, gyventojų mėgstama ir nuolat lankoma vieta. Būtent todėl mums svarbi Jūsų nuomonė.


2006 10 30
Kaip reiktų spręsti elingo, esančio AB 'Klaipėdos laivų remontas' teritorijoje, likimą?

Kokia Jūsų nuomonė - ar reiktų nugriauti elingą? Ar pasitelkiant architektus pritaikyti jį prie projekto koncepcijos? Gal Jūs turite kokių nors idėjų? 


2006 10 23
Ko reiktų projekto "Jūros vartai" tinklapiui?

Tinklapis pradžioje turėjo tik informuoti verslininkus ir potencialius/būsimus NT pirkėjus ir nuomininkus apie projektą. Tačiau, kuo toliau, tuo labiau projektas įsivažiuoja ir tinklapio tikslas bei paskirtis keičiasi. Tikslas tapo - padaryti tinklapį atviresnį, informatyvesnį ir patrauklų lankytojams.


2005 11 16
Kokie pastatai turėtų vyrauti “Jūros Vartuose”?
Ar reikėtų statyti fachverkinio stiliaus pastatus, kurie atkurtų senąją miesto dvasią? Gal norėtumėte daugiau naujų, šviesių, stiklinių pastatų su erdviom terasom? Ar norėtumėte įspūdingo dangoraižio, nuo kurio atsivertų viso miesto, Baltijos jūros panorama?

2005 10 11
Kokią Klaipėdą norėtumėte matyti po 10 metų?
Ar Klaipėda pagarsės kaip pramogų ir laisvalaikio prie jūros centras, ar tiktai kaip stotelė pakeliui į Neringą ar Palangą? Ar pamarys liks atitvertas gamyklų tvoromis, ar taps pasivaikščiojimų pakrante? Gal norėtumėte daugiau erdvių pėstėsiems, išplėtotos viešojo transporto infrastruktūros? Norėtumėte daugiau pramogų, parduotuvių, miesto šurmulio?

2005 10 11
Ar verta atstatyti Klaipėdos pilį?
Kokiu keliu turėtų eiti Klaipėda? Užkonservuoti pilies liekanas, ar pilį atstatyti? Galbūt statyti naujus modernius pastatus? Ką tuose pastatuose įkurdinti? Viešbutį, muziejų, renginių centrą, pramogų kompleksą?

2005 10 11
Ar Lietuva jūrinė valstybė?
Kokie požymiai rodo, kad Lietuvai rūpi jūra? Kokios yra jūrinės tradicijos? Kas yra nuveikta Lietuvos, kaip jūrinės valstybės populiarinimo labui? Ką dar reikia padaryti?