“Jūros vartai” – tai viena patraukliausių bei unikaliausių pakrantės teritorijų visame Baltijos regione. Šiuo projektu yra siekiama sugrąžinti miestui senamiesčio dalį, kuri šiuo metu yra naudojama žvejybinių laivų remontui ir kruizinių laivų priėmimui.
www.jurosvartai.lt
Pilies uostas
“Jūros Vartų" teritorijoje įkurtas jachtų ir pramoginių laivų uostas yra unikali vieta visame Klaipėdos uoste, kurioje laivai yra visiškai apsaugoti nuo bangų ir stipraus vėjo. Miestiečiams tai – kol kas nelabai įprasta bet maloni akiai pramoga. Kiekvieną pavasarį burlaivių ir motorinių valčių judėjimas čia intensyvesnis, kasmet vis daugiau užsienio turistų Klaipėdą aplanko nuosavu vandens transportu. 

Geografinė padėtis yra labai patogi svečiams, atvykusiems iš kitų šalių, nes jachtų uostas yra pačiame uostamiesčio centre - seniausioje istorinėje miesto dalyje. Iš čia ranka pasiekiami barai, naktiniai klubai, viešbučiai ir kitos pramogos. 

Šiuo metu Pilies uostas yra išplėstas, įrengtos patogesnės krantinės laivų švartavimui, teikiama daugiau paslaugų uosto svečiams.
 
Dar 2007-aisiais duris atverė naujas Jachtklubo pastatas, kuriame įrengti dušai, sauna, skalbykla, pramoginių laivų uosto biuras. Atidaryta marinistinio stiliaus PILIES UOSTO kavinė.