“Jūros vartai” – tai viena patraukliausių bei unikaliausių pakrantės teritorijų visame Baltijos regione. Šiuo projektu yra siekiama sugrąžinti miestui senamiesčio dalį, kuri šiuo metu yra naudojama žvejybinių laivų remontui ir kruizinių laivų priėmimui.
www.jurosvartai.lt
UAB "Jūros vartai" Klaipėdoje
Projekto pristatymas
 “Jūros vartai” – tai viena patraukliausių bei unikaliausių pakrantės teritorijų visame Baltijos regione. Tai vienintelė vieta, kur Klaipėdos miestas pagaliau atgavo priėjimą prie Kuršių marių.  Pačiame miesto centre - ties Klaipėdos piliaviete.      
Šiuo projektu yra siekiama sugrąžinti Klaipėdos miestui senamiesčio dalį, kuri šiuo metu yra naudojama žvejybinių ir kitokių laivų remontui. Ilgainiui teritorija bus pritaikyta kitiems - visuomenės poreikiams. “Jūros vartai” – tai visų pirma pramogų bei poilsio išsiilgusiems žmonėms skirta erdvė. Čia bus visos pagrindinės į turizmą orientuotos paslaugos bei tam reikalinga infrastruktūra.
Danės krantinėje bus pastatyti bei įrengti restoranai, kavinės, barai, naktiniai klubai, bus atidaryti viešbučiai, įvairios specializuotos parduotuvėlės bei paslaugų centrai. Upės ir marių sankirtoje yra planuojama pastatyti verslo centrą, kuris taptų tarsi Klaipėdos švyturiu, žyminčiu naujos kokybės oazę.
“Jūros vartai” kol kas yra vienintelis Klaipėdos miesto gyventojų langas į vandens platybes. Paradoksas, tačiau jau 60 metų klaipėdiečius ir miesto svečius nuo didžiojo vandens skiria uosto įmonių tvoros ir kranai. “Jūros vartai” yra vienintelė uosto vieta Klaipėdos senamiestyje, kuri 2005 metų pavasarį tapo atvira ir laisvai prieinama visiems. Netrukus čia žmonės dirbs ir ilsėsis, pramogaus ir gyvens.